Karin Jančinová Majtánová

Primárne karty

 

Narodila som sa 1.2.01974 v Trenčíne. Keď som mala 14 rokov presťahovali sme sa s rodinou do Bratislavy. Keďže práve tu som strávila väčšinu života - považujem sa za Bratislavčanku a Bratislavu milujem. Celý život bývam v Ružinove, takže špeciálne táto mestská časť mi prirástla k srdcu.

Ukončila som VŠ vzdelanie na FFUK odbor filológia, slovenský jazyk a literatúra a časom som si dorobila doktorát na svojej alma mater. V roku 1998 som nastúpila ako dramaturg do vtedy ešte Slovenskej televízie. Neskôr som sa dostala k moderovaniu - vedomostnej hry Telerisk, veľkých zábavných projektov Rozprávka Vianoc, Pop Show Party. Potom som 10 rokov moderovala Regionálny denník, neskôr Ranný magazín a od roku 2008 obľúbený Dámsky klub. V roku 1999 som vyhrala konkurz na moderátorku do TVR a odvtedy som jej súčasťou.

Som mama dvoch detí, dcéra Karin (24), študuje medicínu a syn Samuel ( 13) je študentom Gymnázia Laca Novomeského na Tomášikovej ulici. Žijem už 6 rokov s partnerom Petrom. Rada čítam, trávim čas s ľuďmi, ktorých mám rada a trošku sa nútim aj športovať:)