Marianna Podlucká

Som rodená Bratislavčanka a súčasťou TVR teamu som od roku 2016, takže som kariérne aj vekovo najmladšia. Čo má svoje výhody, ale aj nevýhody. :) 

Celý svoj život som obetovala športu, konkrétne modernej gymnastike. Roky v slovenskej reprezentácii a tituly vicemajsterky Slovenska ma pomaly, ale isto zaviedli do televízie. Keď’ som poskytovala rozhovory, vždy ma bavil ten pocit byť pred kamerou. Ale lákalo ma, vyskúšať si aj tú druhú stranu. Tak moje kroky po skončení gymnázia viedli na masmediálnu komunikáciu. Prvýkrát som zažila, že ma škola baví a to bol dôkaz toho, že študujem to, čo chcem v živote robiť. V druhom ročníku som absolvovala semester vo Varšave, ktorý mi dal veľmi veľa skúseností. Študovať žurnalistiku v poľštine, bolo náročné. Ale ja som to zvládla. Pretože sa nikdy nevzdávam a keď’ si niečo zaumienim, tak to aj dosiahnem. To je moja motivácia k splneniu si všetkých svojich snov a cieľov, čo sa mi zatiaľ aj úspešne darí. :)

Momentálne ešte stále študujem a všetok voľný čas delím medzi prácu, školu a modernú gymnastiku, kde robím aj trénerku gymnastkám a ružinovským krasokorčuliarkam. Aj keď’ práci dávam asi najviac. 

Keď’ nepracujem, tak spím a keď’ nespím, tak cestujem. Blízko-ďaleko, Amerika- Ázia, čím ďalej a exotickejšie, tým lepšie. Raz precestujem celý svet. A keď’ ma chce niekto potešiť, prijímam všetky dary v podobe leteniek. :D 

Fotogaléria: