Marianna Podlucká

Primárne karty

 

Som rodená Bratislavčanka a súčasťou TVR teamu som od roku 2016. Celý svoj život som obetovala športu, konkrétne modernej gymnastike. Roky v slovenskej reprezentácii a tituly vicemajsterky Slovenska ma pomaly, ale isto zaviedli do televízie. Keď som poskytovala rozhovory, vždy ma bavil ten pocit byť pred kamerou. Ale lákalo ma, vyskúšať si aj tú druhú stranu. Tak moje kroky po skončení gymnázia viedli na masmediálnu komunikáciu. Prvýkrát som zažila, že ma škola baví a to bol dôkaz toho, že študujem to, čo chcem v živote robiť.

Po skončení školy som sa naplno venovala len práci, ale to ma dlho nebavilo. Mala som zrazu príliš veľa voľného času. Tak som sa rozhodla, že opäť zasadnem do školských lavíc, je zo mňa študentka politológie. Na šport som nezanevrela a trénujem či už moderné gymnastky alebo ružinovské krasokorčuliarky.

Žijem život naplno a ani sekunda môjho času nevyjde nazmar. Keď mám chvíľu voľna, tak spím a keď nespím , tak cestujem. Blízko-ďaleko, Amerika- Ázia, čím ďalej a exotickejšie, tým lepšie. Raz precestujem celý svet. A keď ma chce niekto potešiť, prijímam všetky dary v podobe leteniek:)