Aktuality

Ahojte, pre fanúšikov relácie Na okraj mám dobrú správu. Druhý februárový piatok odštartuje ďašia časť relácie, ktorou potešíme najmä fanúšikov kapely Desmod. Chalani pokrstili svoju historicky prvú vinylovú platňu a my sme pri tom nechýbali!

Vedeli ste o tom, že niektoré predmety môžu rozprávať? Bližšie detaily sa dozviete už dnes, v Ružinovských správach o 18:30.

Ružinovskí seniori majú v týchto dňoch šancu uspieť ako divadelní herci. Bližšie detaily vám prezradím v mojej dnešnej správe. Nezabudnite už tradične sledovať Ružinovské správy!

Mestská časť Bratislava-Ružinov, Cultus Ružinov, AkSen o.z. a Alžbetinské Naivné Divadlo Bratislava vyhlasujú konkurz pre seniorov na obsadenie hereckých rolí do novopripravovaných divadelných hier A.P. Čechov: Pýtačky a Katarína Mišíková: Zabudla som.

Podmienkami pre uchádzačov sú seniorský vek, pokiaľ možno trvalý pobyt v Ružinove, ako i ochota vykonávať dobrovoľnú činnosť a podriadiť sa kolektívu. Nácvik bude obvykle dvakrát do týždňa v trvaní približne týždenne tri hodiny.

Konkurz bude každú stredu a piatok o 12:30 hod. počas mesiacov február a marec 2018 v Spoločenskom dome Prievoz na Kaštieľska 30 v miestnosti miestnosť č. 14.

Spomedzi uchádzačov vyberie nových hercov  výberová komisia. Jej predsedom je Richard Bednár a členmi sú Martin Okapec, František Šatan, Vlasta Blínová, Jana Pawesičová a Darina Stellerová.

Všetky informácie uchádzačom a záujemcom poskytne František Šatan (mobil 0903 517465,  mail: dedo.penzista@gmail.com).