TV program

Program 26.05.2019

Predpoludním: 

NEDEĽA 26.5.

 

6:00 BRATISLAVSKÝ MAGAZÍN

Magazín o živote hlavného mesta

6:15 ČO S NAČATÝM VEČEROM

6:20 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

6:35 POZNÁTE ICH?

Ružinovský poslanec Martin Ferák

6:45 NEVIDENÉ PRÍBEHY: ČAS

Ľubomír Ferko – akademický sochár

Cyklus dokumentárnych filmov o ľuďoch z Ružinova

7:00 HI ENGLISH: ENTERTAINMENT AND CULTURE/ZÁBAVA A KULTÚRA

Televízny kurz angličtiny - 7.lekcia

7:10 MAŤO Z RUŽINOVA: O našej televízii

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

7:30 HI5! – TOMÁŠ KLUS

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

7:55 ČO S NAČATÝM VEČEROM

8:00 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

8:15 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

8:25 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

8:40 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

8:55 ČO S NAČATÝM VEČEROM

9:00 MAŤO Z RUŽINOVA: O našej televízii

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

9:20 HI ENGLISH: ENTERTAINMENT AND CULTURE/ZÁBAVA A KULTÚRA

Televízny kurz angličtiny - 7.lekcia

9:30 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

9:40 ČO S NAČATÝM VEČEROM

9:45 METROPOLA

Diskusná relácia o živote Bratislavy

Moderuje Andrej Wallner

10:45 NEVIDENÉ PRÍBEHY: EXTRA DEŇ  

Mário Radačovský – baletný tanečník a choreograf, riaditeľ baletu SND

Cyklus dokumentárnych filmov o ľuďoch z Ružinova

11:00 KRÁSY EURÓPY V

11:50 BRATISLAVSKÝ MAGAZÍN

Magazín o živote hlavného mesta

12:00 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

Popoludní: 

12:15 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

12:25 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

12:40 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

12:55 ČO S NAČATÝM VEČEROM

13:00 MAŤO Z RUŽINOVA: O našej televízii

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

13:20 HI ENGLISH: ENTERTAINMENT AND CULTURE/ZÁBAVA A KULTÚRA

Televízny kurz angličtiny - 7.lekcia

13:30 METROPOLA

Diskusná relácia o živote Bratislavy

Moderuje Andrej Wallner

14:30 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

14:40 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

14:55 NA SLIVÍČKO RUŽINOVČANIA

15:00 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

15:15 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

15:25 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

15:40 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

15:55 ČO S NAČATÝM VEČEROM

16:00 MAŤO Z RUŽINOVA: O našej televízii

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

16:20 BRATISLAVSKÝ MAGAZÍN

Magazín o živote hlavného mesta

16:35 HI5! – TOMÁŠ KLUS

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

17:00 RUŽINOVSKÁ ARÉNA – Repríza

Diskusná felácia s Romanom Bombošom

18:00 KING KONG VO VANI Monika Korenčiová

Talkshow Igora Adamca

Večer: 

18:30 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

18:45 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

18:55 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

19:10 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

19:25 NA SLOVÍČKO RUŽINOVČANIA

19:30 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

19:45 BRATISLAVSKÝ MAGAZÍN

Magazín o živote hlavného mesta

20:00 NA SLOVÍČKO RUŽINOVČANIA

20:05 ERGO – Repríza

Magazín o zdraví

Moderuje Karin Majtánová

21:05 POZNÁTE ICH?

Ružinovský poslanec Martin Ferák

21:15 HI5! – TOMÁŠ KLUS

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

21:45 NEVIDENÉ PRÍBEHY: ČAS

Ľubomír Ferko – akademický sochár

Cyklus dokumentárnych filmov o ľuďoch z Ružinova

22:00 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

22:15 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

22:25 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

22:40 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

22:55 NA SLOVÍČKO RUŽINOVČANIA

23:00 KING KONG VO VANI – Monika Korenčiová

Talkshow Igora Adamca

23:30 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

23:40 BRATISLAVSKÝ MAGAZÍN

Magazín o živote hlavného mesta

23:55 METROPOLA

Diskusná relácia o živote Bratislavy

Moderuje Andrej Wallner