TV program

Program 03.07.2020

Predpoludním: 

PIATOK 3.7.

 

6:00 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

6:15 MENUČKO

Relácia pre kuchárov a gurmánov

6:25 TÚLAVÉ TOPÁNKY

Potulky po Bratislave a okolí

6:40 VINYL – Ondrej Kandráč

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

7:00 HI ENGLISH: UNEMPLOYMENT / NEZAMESTNANOSŤ

Televízny kurz angličtiny – 42.lekcia

7:10 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

7:20 POZNÁTE ICH?

Ružinovská poslankyňa Silvia Pilková

7:30 NAJKRAJŠIE ROZPRÁVKY – Malá morská panna

Čítanie pre najmenších

7:40 MAŤO Z RUŽINOVA: Voda

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

8:00 HÝB SA S NAMI JUNIOR

Cvičenie pre deti

8:20 DIELNIČKY PRE ŠIKOVNÉ DETIČKY - 10.časť

Tvorivé dielne pre malých aj veľkých

8:30 RUŽINOVSKÉ SPRÁVY – Repríza z 2.7.

Krátke správy z Ružinova

8:40 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

8:55 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

9:05 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

9:20 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

9:30 ERGO – Repríza

Relácia nielen pre ženy

Moderuje Karin Majtánová

10:15 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

10:30 HÝB SA SO ZOROU – 2.časť

Cvičenie pre tých skôr narodených so Zorou Czoborovou

10:45 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

11:00 POZNÁTE ICH?

Ružinovská poslankyňa Silvia Pilková

11:10 VINYL – Ondrej Kandráč

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

11:30 NEOBYČAJNÉ OSOBNOSTI – Stanislav Boledovič

Talkshow Andreja Wallnera

12:00 RUŽINOVSKÉ SPRÁVY – Repríza z 2.7.

Krátke správy z Ružinova 

Popoludní: 

12:10 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

12:20 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

12:35 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

12:50 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

13:00 NAJKRAJŠIE ROZPRÁVKY - Malá morská panna

Čítanie pre najmenších

13:10 HÝB SA S NAMI JUNIOR

Cvičenie pre deti

13:30 MAŤO Z RUŽINOVA: Voda

Program pre deti

Účinkujú: Martin Vanek a ružinovské deti

13:50 DIELNIČKY PRE ŠIKOVNÉ DETIČKY - 10.časť

Tvorivé dielne pre malých aj veľkých

14:00 HÝB SA S NAMI SENIOR

Cvičenie pre tých skôr narodených

14:20 VINYL – Ondrej Kandráč

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

14:40 TÚLAVÉ TOPÁNKY

Potulky po Bratislave a okolí

15:00 RUŽINOVSKÉ SPRÁVY – Repríza z 2.7.

Krátke správy z Ružinova

15:10 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

15:20 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

15:35 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

15:50 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

16:00 NEOBYČAJNÉ OSOBNOSTI – Stanislav Boledovič

Talkshow Andreja Wallnera

16:30 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

16:45 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

17:00 RELAX – Premiéra

Talkshow s Romanom Bombošom

18:00 HÝB SA SO ZOROU – 2.časť

Cvičenie pre tých skôr narodených so Zorou Czoborovou 

Večer: 

18:10 VINYL – Ondrej Kandráč

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

18:30 RUŽINOVSKÉ SPRÁVY - Premiéra

Krátke správy z Ružinova

18:40 HÝB SA S NAMI JUNIOR

Cvičenie pre deti

19:00 NAJKRAJŠIE ROZPRÁVKY – Malá morská panna

Čítanie pre najmenších

19:10 SVET RUŽINOVA - Premiéra

Magazín o živote Ružinovčanov

19:25 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

19:35 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1 - Premiéra

Zostrih udalostí Ružinovských správ

19:45 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2 - Premiéra

Zostrih udalostí Ružinovských správ

20:00 RUŽINOVSKÁ ARÉNA – Repríza

Diskusná relácia s Romanom Bombošom

21:00 TÚLAVÉ TOPÁNKY

Potulky po Bratislave a okolí

21:15 LABKU NA TO

Relácia pre milovníkov zvierat každého druhu

21:30 POZNÁTE ICH?

Ružinovská poslankyňa Silvia Pilková

21:40 HI ENGLISH: UNEMPLOYMENT / NEZAMESTNANOSŤ

Televízny kurz angličtiny – 42.lekcia

21:50 NA OKRAJ

Spoločenský život očami Andrejky

22:00 RUŽINOVSKÉ SPRÁVY – Repríza

Krátke správy z Ružinova

22:10 TV ŠPORT

Ružinovský športový magazín

22:20 SVET RUŽINOVA

Magazín o živote Ružinovčanov

22:35 TÝŽDEŇ V OBRAZE 1

Zostrih udalostí Ružinovských správ

22:45 TÝŽDEŇ V OBRAZE 2

Zostrih udalostí Ružinovských správ

23:00 NEOBYČAJNÉ OSOBNOSTI – Stanislav Boledovič

Talkshow Andreja Wallnera

23:30 VINYL – Ondrej Kandráč

Hudobný sprievodca s Romanom Bombošom

23:50 MENUČKO

Relácia pre kuchárov a gurmánov

00:00 TÚLAVÉ TOPÁNKY Potulky po Bratislave a okolí