Verím, že Garde zaujme aj mužov

O lete, ale najmä o tom, na čo sa môžu diváci Televízie Ružinov tešiť na jeseň, sme sa krátko zhovárali s moderátorkou KARIN MAJTÁNOVOU.

Leto je pre ľudí z televízií priestorom na oddych a načerpanie síl do novej sezóny. Aké bolo to tohtoročné pre teba?

Oddychové a pohodové, až na počasie, ktoré mňa ako milovníčku horúcich dní vôbec nepotešilo. S deťmi, mojimi rodičmi a priateľom sme si však dopriali aj pekné dni pri mori, takže sme si horúce slnko predsa len užili. Záver augusta bol už ale v znamení príprav na nasledujúcu vysielaciu sezónu.

Na čo sa môžu diváci Televízie Ružinov tešiť?

Myslím si, že na všetky obľúbené relácie, ktoré pre nich vysielame. Za seba môžem povedať, že sa budeme opäť pravidelne stretávať každý pondelok vo vysielaní relácie Garde, ktorá je určená všetkým ženám, ale, samozrejme, verím, že zaujmeme aj mužského diváka v pravidelnom čase od 17. do 18. hodiny. Témy aj hostia budú rozmanití a zaujímaví a dúfam, že sa aj diváci budú aktívne na našom vysielaní zúčastňovať, pretože majú možnosť hosťom v Garde prostredníctvom asistentky položiť otázku, ktorá ich k danej téme zaujíma. Okrem toho, že sa dozvedia mnohé zaujímavosti, určite im urobíme radosť aj milými darčekmi, ktoré môžu pri troche šťastia v Garde vyhrať.

Uvidia ťa diváci naďalej aj v relácii Relax?

Samozrejme, na Relax sa teším. Je to také príjemné, spoločenské ,,pele – mele“, v ktorom sa budem tak ako doteraz v moderovaní striedať s kolegom Romanom Bombošom. Aj Relax si zachováva svoj pravidelný vysielací čas, teda sa uvidíme vždy v piatok od 17. do 18. hodiny.

(sm)

Foto: archív K.M.